28 Квітня, 2023 р., 08:01
Щороку, 28 квітня в Україні і в усьому світі відзначається Всесвітній день охорони праці. Це свято започаткувала Міжнародна організація праці, яка вирішила розширити масштаби своєї діяльності з просування ідеї охорони праці в сучасному суспільстві.
27 Квітня, 2023 р., 16:44
Забезпечення енергонезалежності інфраструктури на місцях – один із пріоритетів роботи влади.
27 Квітня, 2023 р., 16:01
Сьогодні, в малому залі Крижопільського будинку культури було велелюдно, усіх зібрала сумна подія. Заступники начальника Тульчинської РВА Володимир Скалій та Сергій Чепернатий, спільно з Крижопільським селищним головою Володимиром Василишином та начальником другого відділу РТЦК та СП Володимиром Морозом вручили ордена та нагрудний хрест родинам військовослужбовців Крижопільської громади, які до останнього подиху стояли на захисті Батьківщини.
27 Квітня, 2023 р., 14:37
З 10 квітня 2023 року стартувала нова урядова програма надання грантів для ветеранів. Відтепер учасники та учасниці бойових дій, члени їх сімей, а також особи з інвалідністю внаслідок війни можуть подати заявку на отримання гранту від держави на старт чи розвиток власної справи (постанова КМУ від 30 березня 2023 №286). Детальніше тут: https://is.gd/jxqZ7j.
27 Квітня, 2023 р., 12:46
Спалювання сухої рослинності та сміття завдає великої шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей,та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.
27 Квітня, 2023 р., 09:16
Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов, у рамках робочої поїздки до Вінницького району передав набори «Школа в коробці» від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Оратівській селищній громаді.
27 Квітня, 2023 р., 09:14
За словами Керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака, серед них - 36 рядових та сержантів, а також 6 офіцерів. Це військові, прикордонники, нацгвардійці, моряки, які захищали Маріуполь, «Азовсталь», Херсонщину та билися з ворогом на Сході.
27 Квітня, 2023 р., 09:13
особового складу / personnel ‒ близько/ about 188920 (+510) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
27 Квітня, 2023 р., 09:12
 Слава Україні! Розпочалася чотириста двадцять восьма доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої країни.
27 Квітня, 2023 р., 09:11
26 квітня 2023 року, на Херсонщині, воїнами мобільних вогневих груп повітряного командування "Південь" знищено шість ворожих безпілотних літальних апаратів: 5 - ударних БпЛА “Ланцет” та 1 - БпЛА «Мерлін-ВР» .