26 Квітня, 2023 р., 15:21
Українці – сильна нація, яка демонструє свою силу на світовому рівні як нація нескорених не лише на полі бою. Військовослужбовці Збройних сил України женуть ворога геть з нашої землі і ми як цивільне населення всіляко цьому їм допомагаємо.
26 Квітня, 2023 р., 14:50
Начальник ОВА Сергій Борзов разом із медичною командою обласних фахівців відвідав Оратівську територіальну громаду.
26 Квітня, 2023 р., 14:00
Рівно 37 років тому трапилася одна з найбільших в історії людства техногенних катастроф — аварія на Чорнобильській АЕС. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять усіх постраждалих та згадуємо подвиг ліквідаторів, які віддали своє життя, рятуючи інших.
26 Квітня, 2023 р., 11:59
Сьогодні, в день 37 роковин катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції, традиційно в парку «Пам’ять» в м.Тульчин біля пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобиля», керівництво районної військової адміністрації, районної та міської рад спільно із ліквідаторами наслідків аварії на ЧАЕС Тульчинської громади хвилиною мовчання та покладанням квітів, вшанували пам’ять тих, хто віддав життя у боротьбі  зі смертельним атомом.
26 Квітня, 2023 р., 11:58
Тижні тренувань за будь-яких умов. Стрільба, тактичні пересування, використання безпілотників та штурм позицій. Олег Скрипка – легенда української рок-музики, актор, співак, автор пісень, лідер одного з найпопулярніших у світі українського рок-гурту «Воплі Відоплясова» на власні очі побачив, як бригада #Червонакалина готується до контрнаступу.
26 Квітня, 2023 р., 08:45
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 26.04.23 орієнтовно склали / The total combat losses of the enemy from 24.02.22 to 26.04.23 were approximately: