01 Травня, 2023 р., 11:05
Президент України Володимир Зеленський у неділю взяв участь у заходах з нагоди Дня прикордонника України та вручив державні нагороди.
01 Травня, 2023 р., 08:30
28 квітня Начальник ОВА Сергій Борзов спільно з Міністром молоді та спорту України Вадимом Гутцайтом та народною депутаткою Іриною Борзовою відвідав спорткомплекс «Здоров'я».
01 Травня, 2023 р., 08:19
28 квітня Міністр молоді та спорту, Президент НОК України Вадим Гутцайт зустрівся з керівництвом області та міста в рамках робочого візиту до Вінниччини.
01 Травня, 2023 р., 08:17
особового складу / personnel ‒ близько/ about 190960 (+450) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
01 Травня, 2023 р., 08:17
01 травня 2023 року близько 02.30 російські окупанти атакували Україну із літаків стратегічної авіації – дев’яти Ту-95 з району Оленєгорськ (Мурманська обл.) та двох Ту-160 із району Каспійського моря.
30 Квітня, 2023 р., 13:44
Сьогодні, в День прикордонника України, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк завітав до прикордонного пункту Тульчинського району, аби особисто привітати присутніх з їх професійним святом.
30 Квітня, 2023 р., 08:01
День прикордонника – свято значиме. Представники цієї професії охороняють державний кордон на суші, морі і в повітрі, здійснюють контроль і пропуск громадян у пунктах перетину кордону, на вокзалах і в аеропортах, затримують порушників, ведуть роз'яснювальну роботу тощо. Вони першими зустрічають іноземців, які прибувають в Україну.