26 Квітня, 2023 р., 08:44
Слава Україні! Розпочалася чотириста двадцять сьома доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої країни.
26 Квітня, 2023 р., 08:41
На сьогодні питання розміщення ВПО досі залишається актуальним.
26 Квітня, 2023 р., 08:40
25 квітня, Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов, у рамках робочої поїздки до Вінницького району, передав набори «Школа в коробці» від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Липовецькій міській  громаді.
26 Квітня, 2023 р., 08:02
26 квітня 1986 року Чорнобильська АЕС стала символом найбільшої в історії людства техногенної катастрофи та символом мужності, самопожертви й жертовності в ім’я Батьківщини тисяч українців.
25 Квітня, 2023 р., 15:14
Постійний стрес, у якому перебувають українці з початку повномасштабного вторгнення, сильно впливає на самопочуття та загострює усі хронічні хвороби.
25 Квітня, 2023 р., 15:12
Уже понад рік ви шерите авто в застосунку без паперів і клопотів. Та команда Дії не зупиняється, тож ми доопрацювали популярний сервіс. Тепер автівкою можна не тільки поділитися, а й скасувати шеринг, якщо такої потреби більше немає. Скористатися сервісом може як власник авто, так і належний користувач.
25 Квітня, 2023 р., 14:15
Відповідно до наказу начальника районної військової адміністрації від 03 лютого 2023 року № 13, начальником РВА Олександром Гаврилюком та його заступниками, 26 квітня 2023 року в адміністративній будівлі Томашпільської селищної ради буде проводитись  виїзний прийом громадян. Час прийому з 10.00-12.00 год.
25 Квітня, 2023 р., 08:51
Мінеральні добрива, регулятори росту рослин, пестициди, знешкоджувальні та інші хімічні речовини широко увійшли в практику рослинництва. Вони забезпечують отримання та збереження високих урожаїв. Проте, всі ці речовини в тій чи іншій мірі небезпечні для людського здоров’я та навколишнього середовища. Необережне їх використання може завдати величезної, часто непоправної шкоди не лише працюючим з ними особам, але й іншим людям, тваринному й рослинному світу, ґрунту, атмосфері.