28 Квітня, 2023 р., 16:03
28 квітня відбулася звітно-виборна Асамблея Відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області. До участі в заході долучилися Міністр молоді та спорту України, президент НОК України Вадим Гутцайт та Начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов.
28 Квітня, 2023 р., 14:46
Сьогодні, 28 квітня 2023 року відбулась чергова 32 сесія Крижопільської селищної ради 8 скликання в роботі якої взяв участь начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк.
28 Квітня, 2023 р., 14:23
Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у дебатах, які відбулися за терміновою процедурою на пленарному засіданні другої частини сесії Парламентської асамблеї Ради Європи. Під час засідання було заслухано доповідь та ухвалено проект резолюції на тему: «Ситуація з українськими цивільними особами, зокрема з дітьми, примусово переміщеними або переселеними до РФ або на українські території, що перебувають під фактичним контролем РФ».
28 Квітня, 2023 р., 08:06
28 квітня 2023 року близько 4 год ранку російські окупанти атакували Україну із літаків стратегічної авіації Ту-95 із району Каспійського моря.
28 Квітня, 2023 р., 08:05
особового складу / personnel ‒ близько/ about 189460 (+540) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
28 Квітня, 2023 р., 08:01
Щороку, 28 квітня в Україні і в усьому світі відзначається Всесвітній день охорони праці. Це свято започаткувала Міжнародна організація праці, яка вирішила розширити масштаби своєї діяльності з просування ідеї охорони праці в сучасному суспільстві.
27 Квітня, 2023 р., 16:44
Забезпечення енергонезалежності інфраструктури на місцях – один із пріоритетів роботи влади.
27 Квітня, 2023 р., 16:01
Сьогодні, в малому залі Крижопільського будинку культури було велелюдно, усіх зібрала сумна подія. Заступники начальника Тульчинської РВА Володимир Скалій та Сергій Чепернатий, спільно з Крижопільським селищним головою Володимиром Василишином та начальником другого відділу РТЦК та СП Володимиром Морозом вручили ордена та нагрудний хрест родинам військовослужбовців Крижопільської громади, які до останнього подиху стояли на захисті Батьківщини.