16 Листопада, 2020 р., 10:23
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку України.
15 Листопада, 2020 р., 08:35
Відзначення вашого професійного свята – це визнання звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібові.
13 Листопада, 2020 р., 16:32
13 листопада 2020 р. в конференц-залі будинку рад під головуванням голови райдержадміністрації, голови комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Олега Боровського було  проведено позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС на якому було розглянуто питання щодо виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 12.11.2020 року № 1100).
12 Листопада, 2020 р., 16:18
Сьогодні, 12 листопада, голова районної державної адміністрації Олег Боровський вручив грамоти районної державної адміністрації та районної ради  з нагоди  Дня виноградаря і винороба, що вперше офіційно відзначається в Україні в другу неділю листопада, згідно Указу Президента від 22 вересня 2020 року.
12 Листопада, 2020 р., 12:12
За інформацією ГУ національної поліції у Вінницькій області, вночі, 4 листопада до відділу поліції звернувся 24 – річний житель Тульчинського району з приводу крадіжки автомобіля. За словами потерпілого, транспортний засіб він залишив запаркованим на одній з вулиць міста. У салоні легковика в бардачку знаходився дублікат ключа від автівки.
12 Листопада, 2020 р., 08:53
У середу, 11 листопада, Кабінет Міністрів України на черговому засіданні заслухав кандидатів на посади голів Одеської, Миколаївської та Сумської обласних державних адміністрацій та погодив проекти указів Президента України про їх призначення.
12 Листопада, 2020 р., 08:50
Уряд запровадив карантин вихідного дня до 30 листопада 2020 року. Також протиепідемічні обмеження, які  стосувалися помаранчевої зони карантину, тепер будуть діяти для всіх регіонів країни.
12 Листопада, 2020 р., 08:41
У діяльності районної влади питання утримання доріг в належному стані є завжди актуальним і нагальним. Під час робочого візиту, голова районної державної адміністрації Олег Боровський ознайомився з ходом ремонтних робіт дорожнього покриття автомобільної дороги загального користування місцевого значення С-02-21-29 Копіївка-Сільниця, яка була включена до Переліку першочергових ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Вінницькій області на 2020 рік.
11 Листопада, 2020 р., 16:51
Державна реєстрація земельної ділянки здійснюється при її формуванні шляхом відкриття Поземельної книги на таку ділянку.