15 Липня, 2020 р., 16:29
13 липня в Офісі Президента відбулась зустріч Президента України з керівництвом Верховної Ради України та Кабінетом Міністрів України.
15 Липня, 2020 р., 10:38
Районна державна адміністрація повідомляє, що протягом 16-17 липня 2020 року на ділянці Печера-Сокілець автодороги Р-36 будуть здійснюватись технологічні роботи з ремонту мосту через річку Південний Буг.
15 Липня, 2020 р., 10:30
Найціннішим для кожної родини є щасливі діти, а найбільшою радістю для дитини є іграшки, яких ніколи багато не буває… 35 дітей району отримали різноманітні іграшки для розвитку та розваг - ляльки, машинки, головоломки, іграшкові музичні телефони, тетриси, тваринки, музичні абетки та інші іграшки.
15 Липня, 2020 р., 08:43
Чергова зустріч з ініціативною групою Кирнасівської громади  відбулась 14 липня у приміщенні ОДА.
15 Липня, 2020 р., 08:35
15 липня країна відзначає День українських миротворців, що був започаткований у 2013 році відповідно до Постанови Верховної Ради Украї­ни «Про встановлення Дня українських миро­творців». Участь у миротворчих операціях Украї­на почала брати з 1992 року. Ця дата покликана віддати належне самопожертві і самовідданості миротворців, які несуть службу по всьому світу.
14 Липня, 2020 р., 14:57
Безпечне та безаварійне постачання газу до кожного споживача 24/7 залежить від своєчасної оплати послуги розподілу газу. Утримання мереж, їх фахове обслуговування та ремонт, робота аварійно-диспетчерської служби «104» здійснюються саме за рахунок тарифних коштів.
14 Липня, 2020 р., 14:57
Відділом державних соціальних інспекторів постійно проводиться перевірка особових справ одержувачів державних допомог згідно верифікації проведеної  Міністерством соціальної політики України.
14 Липня, 2020 р., 11:14
Президент Володимир Зеленський наголосив на необхідності підготовки чіткого переліку та плану реалізації об’єктів, які розширять програму «Велике будівництво» в наступному році – зокрема, це театри, музейні комплекси тощо, – щоб уже зараз відповідальні міністерства та облдержадміністрації запланували виділення на це коштів.
13 Липня, 2020 р., 15:59
13 липня 2020 р. в конференц-залі будинку рад під головуванням голови Тульчинської райдержадміністрації, голови комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Олега Боровського було  проведено позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС на якому були розглянуті такі питання:
13 Липня, 2020 р., 11:23
З 1 липня поточного року стартував другий етап приведення тарифу на розподіл газу до економічно обгрунтованого рівня. Зростання склало 8% замість обіцяних 20%. Це викликало хвилю суперечок та хвилювань. Однак, чи вартий рівень зростання тарифу такого обурення, можна судити за цифрами в середніх платіжках споживачів.