08 Липня, 2020 р., 16:21
8 липня 2020 року начальник відділу освіти райдержадміністрації Сергій Чепернатий взяв участь у обласній освітянській нараді, яку провів в.о. директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк. Особлива увага акцентувалася на питаннях повторного моніторингу Міністерством освіти і науки України офіційних сайтів ЗЗСО, безпеки видачі документів про загальну середню освіту, останніх аспектів реалізації Концепції НУШ та інших нагальних питань розвитку галузі.
08 Липня, 2020 р., 16:16
08.07.2020 року відбулась онлайн-нарада за участю директорів департаментів, управлінь області, державних установ, голів райдержадміністрацій. Відкрила та провела  нараду заступник голови облдержадміністрації Наталя Заболотна.
08 Липня, 2020 р., 16:08
За попереднім планом відділу освіти райдержадміністрації 8 липня 2020 року розпочато попередній об’їзд закладів загальної середньої освіти району з метою НУШ в рамках реалізації Концепції «Нова Українська Школа» на території Тульчинщини.
08 Липня, 2020 р., 09:30
Працює  контактний центр за номером 0800219108. Графік роботи:  понеділок-п’ятниця з 9.00 по 19.00 год (на час дії карантину). Дзвінки безкоштовні
08 Липня, 2020 р., 09:27
Уряд ретельно вивчає практики подолання коронавірусу за кордоном, а також досвід інших країн з підготовки до початку нового навчального року 1 вересня. Особливо важливий цей шкільний рік для першокласників. Про це повідомили Президенту Володимиру Зеленському на традиційній селекторній нараді, що відбулася під його головуванням.
08 Липня, 2020 р., 09:26
За перший місяць реалізації Програми стимулювання економіки для подолання наслідків COVID-19, спрямованої на відновлення економічного здоров’я країни по всіх галузях, виконано чимало першочергових кроків.
08 Липня, 2020 р., 07:38
Дорогі друзі! Родина — найбільший скарб і найвища людська цінність. Вона дає прихисток та підтримку, дарує щастя материнства і батьківства, формує характер та життєві орієнтири.
07 Липня, 2020 р., 16:40
У  рамках відзначення Дня родини – 8 липня 2020 року та з метою підвищення ролі родинного виховання суспільства, з метою участі в обласному конкурсі дитячого відеоролика «Щаслива родина – душа України», за участі відділу освіти та управління соціального захисту населення районної державної адміністрації  з  25.06.2020 р. до 05.07. 2020 р. було проведено перший етап обласного Конкурсу – районний конкурс дитячого відеоролика.
07 Липня, 2020 р., 14:37
6 липня  головою райдержадміністрації Олегом Боровським було ініційовано проведення  «круглого столу» за участі представників власника ТОВ «Кирнасівський цукровий завод», ініціативної групи представників  Кирнасівської громади, працівників правоохоронних органів та прокуратури.
07 Липня, 2020 р., 11:15
Сьогодні особи,які втратили роботу, можуть безкоштовно пройти онлайн курси Coursera.