22 Червня, 2020 р., 08:15
Шановні жителі  Тульчинського району! 22 червня 1941 року розпочалась найжахливіша війна в історії нашого народу. Цей вікопомний день уособлює героїзм, силу духу й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів.
21 Червня, 2020 р., 08:47
З нагоди вашого професійного свята - Дня медичного працівника, прийміть сердечну подяку за вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь.
19 Червня, 2020 р., 15:40
Електричні розряди під час грози несуть постійну загрозу людям. Блискавки, в яких зосереджена величезна руйнівна енергія, можуть влучати в різні об’єкти, збудовані людьми. Але якщо на великих спорудах є можливість нейтралізувати їх удари через блискавковідводи, то житлові помешкання, особливо сільські, зовсім не захищені від блискавиць. А кожна окрема людина тим більше полишена напризволяще. Але чи й справді людина безсила перед блискавкою? Зовсім ні, бо можна уберегтися від її удару. Якщо, звичайно, знати та вміти це зробити. Існують прості, посильні для кожної людини, незалежно від віку, правила поведінки, виконання яких практично унеможливить трагічне зіткнення людської долі з грозовим розрядом.
19 Червня, 2020 р., 15:24
19 червня 2020 року в онлайн-режимі, за участі першого заступника Керівника Офісу Президента України Сергія Трофімова відбулось офіційне представлення новопризначеного голови обласної державної адміністрації Сергія Борзова.
19 Червня, 2020 р., 14:36
Шановні фермери, аграрії, господарі землі! Указом Президента України від 18 червня № 234/2020 установлено відзначення щороку 19 червня – Дня фермера в Україні.
19 Червня, 2020 р., 11:47
Субсидією для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг користується 5849 сімей. Для призначення субсидії  на тверде паливо та скраплений газ готівку на 2020 рік – прийнято 720 заяв із них призначено – 714 сім’ям, ( із них призначено в розмірі 0,00 грн. – 49 сім’ям)  на суму – 2360,2 тис. грн. (середній розмір субсидії складає – 3549,20 грн.).
18 Червня, 2020 р., 12:36
18 червня головою районної державної адміністрації Олегом Боровським, за наслідками рішень Державної комісії з питань комісії з питань ТЕБ та НС, проведено позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС на якому розглянуті питання щодо посилення протиепідемічних заходів на території району, в частині неухильного виконання вимог постанов Головного державного санітарного лікаря України щодо впровадження рекомендацій із організації протиепідемічних заходів в усіх галузях економіки та соціальної сфери.
17 Червня, 2020 р., 16:45
Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року.
17 Червня, 2020 р., 16:37
17.06.2020 року відбулась онлайн-нарада за участю заступників голови облдержадміністрації, директорів департаментів, управлінь області, державних установ, голів райдержадміністрацій. Відкрив нараду перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький.
17 Червня, 2020 р., 14:45
Представники фізкультурно-спортивного товариства «Колос», влади та представники об’єднаних територіальних громад взяли участь в онлайн конференції.