10 Червня, 2020 р., 16:47
10.06.2020 року відбулась обласна онлайн-нарада за участю заступників голови облдержадміністрації, директорів департаментів, управлінь області, державних установ, голів райдержадміністрацій. Відкрив та провів нараду перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький.
10 Червня, 2020 р., 15:37
Якщо фізична особа-підприємець, через карантинні заходи не працював або ж скоротив свою діяльність, немає найманих працівників, але сплачував єдиний соціальний внесок, така особа відтепер теж має право на допомогу по частковому безробіттю.
09 Червня, 2020 р., 14:47
9 червня 2020 року відбулась робоча нарада, яку провів голова райдержадміністрації Олег Боровський за участю керівника  апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.
09 Червня, 2020 р., 10:24
З 9 червня 2020 року відновлено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги. Це передбачено наказом Міністерства юстиції України від 01.06.2020 року № 1818/5.
07 Червня, 2020 р., 09:59
З настанням тепла пробуджується усе живе, в тому числі і шкідники лісу, які своєю згубною діяльністю сприяють масовому всиханню лісів. Використання природних ворогів у лісових угіддях Вінниччини є біологічними зaходами боротьби із шкідливими комaхaми тa хворобaми лісу.
07 Червня, 2020 р., 09:43
З 1 по 31 липня пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи України. Переможці та найактивніші учасники отримають цінні призи, а найкращі конкурсні фото природи України будуть змагатися на міжнародному рівні.
06 Червня, 2020 р., 13:13
Сьогодні, 6 червня 2020 року, в Україні відзначають День журналіста. Це професійне свято працівників засобів масової інформації України. Свято встановлено 25 травня 1994 року указом Президента України  на підтримку ініціативи делегатів I Всеукраїнського з’їзду редакторів газет і журналів.
05 Червня, 2020 р., 12:53
Управлінням соціального захисту населення  райдержадміністрації проведено виплату державних допомог за червень 2020 року, в тому числі державних  допомог, виплату яких продовжено до закінчення строку дії карантину на загальну суму  6309,94 тис. грн.  а саме:
05 Червня, 2020 р., 11:57
4 червня 2020 року розпочала свою роботу районна комісія для вивчення можливості відкриття закладів дошкільної освіти (ЗДО) у зв’язку з переходом на наступний етап пом’якшення карантину в складі начальника відділу освіти райдержадміністрації Сергія Чепернатого, начальника відділу архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства, енергетики, захисту довкілля райдержадміністрації Миколи Шевчука, начальника районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Юлії Щаблевської, начальника господарчої групи відділу освіти райдержадміністрації Ніни Балюк.
05 Червня, 2020 р., 11:27
День захисту дітей – це нагадування суспільству про необхідність захищати права неповнолітніх, нагода звернути увагу на правові проблеми, з якими стикаються діти. Про це йшлося день під час онлайн пресконференції «Як в Україні захищають права дітей?», що відбулася на базі пресцентру ІА «Укрінформ».