17 Липня, 2020 р., 09:04
16 липня 2020 р. в кабінеті голови районної державної адміністрації Олега Боровського відбулося чергове засідання  постійнодіючої комісії з питань розгляду звернень громадян, що надходять до Тульчинської районної державної адміністрації.
16 Липня, 2020 р., 08:56
Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята. Ваша професія - одна з найбільш поширених та значущих у нашій державі. Важко уявити у сучасному світі галузь нинішньої економіки, де б не використовувалася праця бухгалтера, їх досвід та професійні знання. Від людей цієї відповідальної професії залежить злагоджена робота усіх сфер  господарювання .
15 Липня, 2020 р., 16:32
В Україні відбувається певна стабілізація ситуації з поширенням коронавірусної інфекції. Про це свідчить зменшення кількості госпіталізацій за минулий тиждень, зазначив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час традиційної селекторної наради під головуванням Президента України Володимира Зеленського.
15 Липня, 2020 р., 16:30
Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з Кабінетом Міністрів наголосив на необхідності більш жорсткої кримінальної відповідальності за водіння в нетверезому стані, що призвело до загибелі людей у результаті дорожньо-транспортної пригоди.
15 Липня, 2020 р., 16:29
13 липня в Офісі Президента відбулась зустріч Президента України з керівництвом Верховної Ради України та Кабінетом Міністрів України.
15 Липня, 2020 р., 10:38
Районна державна адміністрація повідомляє, що протягом 16-17 липня 2020 року на ділянці Печера-Сокілець автодороги Р-36 будуть здійснюватись технологічні роботи з ремонту мосту через річку Південний Буг.
15 Липня, 2020 р., 10:30
Найціннішим для кожної родини є щасливі діти, а найбільшою радістю для дитини є іграшки, яких ніколи багато не буває… 35 дітей району отримали різноманітні іграшки для розвитку та розваг - ляльки, машинки, головоломки, іграшкові музичні телефони, тетриси, тваринки, музичні абетки та інші іграшки.
15 Липня, 2020 р., 08:43
Чергова зустріч з ініціативною групою Кирнасівської громади  відбулась 14 липня у приміщенні ОДА.
15 Липня, 2020 р., 08:35
15 липня країна відзначає День українських миротворців, що був започаткований у 2013 році відповідно до Постанови Верховної Ради Украї­ни «Про встановлення Дня українських миро­творців». Участь у миротворчих операціях Украї­на почала брати з 1992 року. Ця дата покликана віддати належне самопожертві і самовідданості миротворців, які несуть службу по всьому світу.
14 Липня, 2020 р., 14:57
Безпечне та безаварійне постачання газу до кожного споживача 24/7 залежить від своєчасної оплати послуги розподілу газу. Утримання мереж, їх фахове обслуговування та ремонт, робота аварійно-диспетчерської служби «104» здійснюються саме за рахунок тарифних коштів.