05 Грудня, 2019 р., 11:51
З нагоди Міжнародного дня волонтера, 5 грудня 2019 року в Тульчинській районній бібліотеці заступник керівника апарату райдержадміністрації Юрій Хмелевський і заступник Тульчинського міського голови Алла Поваляєва вручили Почесні грамоти активістам районної громадської організації «Тульчинська сотня допомоги бійцям АТО» (керівник – Олег Новіков).
05 Грудня, 2019 р., 09:03
Шановні жителі району, земляки!
05 Грудня, 2019 р., 08:52
4 грудня 2019 року в Тульчинській районній бібліотеці відбулася презентація книги-фотоальбому «Палац Потоцьких у Тульчині» місцевого автора, краєзнавця і фотомайстра Владислава Вігуржинського. В заході взяли участь Тульчинський міський голова Валерій Весняний, представники міської ради, райдержадміністрації, бібліотеки, громадські діячі, шанувальники і друзі автора, зокрема, активісти РЛМО «Оберіг».
04 Грудня, 2019 р., 15:55
прожитковий мінімум з грудня 2019 року становить:
04 Грудня, 2019 р., 15:28
4 грудня 2019 року в м. Тульчині відзначено День місцевого самоврядування. Учасники урочистого зібрання провели захід за участю заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, першого заступника голови райдержадміністрації Олега Боровського, депутата Вінницької обласної ради Андрія Мельника, Тульчинського міського голови об’єднаної територіальної громади Валерія Весняного, селищних, сільських голів та секретарів, депутатів місцевих рад, ветеранів самоврядування, державних службовців та службовців місцевого самоврядування в актовій залі Тульчинської ДМШ.
04 Грудня, 2019 р., 08:47
07 грудня 2017 року з метою протидії домашньому насильству був прийнятий Закон України №2229-VIII «Про запобігання та протидію домашньому насильству», який набрав чинності з 07 січня 2018 року.
03 Грудня, 2019 р., 10:42
Управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 січня 2019 р. № 7-р, для раціонального використання робочого часу і створення сприятливих умов для святкування у 2019 році Нового року рекомендується керівникам підприємств, установ та організацій (крім органів Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Державної казначейської служби та банківських установ) для працівників, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень із двома вихідними днями в суботу та неділю, перенести у 2019 році в порядку та на умовах, визначених законодавством, робочі дні з понеділка 30 грудня на суботу 21 грудня та з вівторка 31 грудня на суботу 28 грудня.
02 Грудня, 2019 р., 14:53
    2 грудня 2019 року відбулась апаратна нарада, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Олег Боровський. Нарада проведена за участю заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.
02 Грудня, 2019 р., 12:10
30 листопада  2019 року Тульчинська районна волейбольна збірна ФК «Колос» взяла участь у черговому турі  чемпіонату Вінницької області та першості ТО ВФСТ «Колос» з волейболу серед чоловічих аматорських команд сезону 2019-2020 років, який проходив в смт. Крижополі.
02 Грудня, 2019 р., 12:05
30 листопада 2019 року пройшов черговий тур Першої ліги чемпіонату м.Вінниці, в якому бере участь тульчинський ФК «Патріот».