25 Листопада, 2019 р., 11:25
25 листопада 2019 року відбулась апаратна нарада, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Олег Боровський. Нарада проведена за участю заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.
25 Листопада, 2019 р., 11:24
Зима – пора  не лише епідемії гострих респіраторних захворювань, це також час сплеску травматизму. Забої, переломи під час падіння в ожеледь - звичайна справа. Але наслідком навіть незначного падіння може виявитися важка травма – складний перелом (пошкодження хребта, кісток тазу, шийки стегна).
25 Листопада, 2019 р., 07:52
В читальному залі Тульчинської центральної районної бібліотеки відбулася презентація історичної  книги  члена НСПУ Лариси Сичко «В’яр» і презентація поетичної збірки члена НСПУ Алли Гавришко-Бабічевої «І цвіт, і попіл…» за підтримки Вінницького літературно-мистецького об’єднання «Автограф» (Керівник заслужений працівник освіти, заслужений працівник культури, член Національної спілки письменників України, відома поетеса Вінниччини Тетяна Яковенко). На свято були запрошені викладачі освітянських закладів міста, студентська молодь. У святі взяли участь -  відомий журналіст Вінниччини Тетяна Скомаровська, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України Олександр Пелешко, декан філологічного факультету Вінницького гуманітарного педагогічного коледжу Олена Похилюк, в.о начальника відділу культури Тульчинської райдержадміністрації  Наталія Справник. Звучали виступи помічника депутата Верховної Ради України Галини Лозінської, викладачів Тульчинського коледжу ветеринарної медицини БНАУ. Зустріч провела завідуюча відділом обслуговування Тульчинської ЦРБ Тетяна Нурізянова.
23 Листопада, 2019 р., 17:44
23 листопада 2019 року в м. Тульчині відбулися районні заходи у зв'язку з Днем пам'яті жертв голодоморів за участю першого заступника голови райдержадміністрації Олега Боровського, заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, Тульчинського міського голови Валерія Весняного, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, інших посадовців державної служби та місцевого самоврядування, делегацій трудових колективів міста, представників громадських організацій та ін. Учасники зібрання переглянули в Тульчинському коледжі культури (директор - Леонід Трачук) літературну виставу "Небесна таїна" за мотивами творів Катерини Мотрич у виконанні студентського колективу "Маленький театр" (режисер-постановник Любов Прилипко). Потім відбулася традиційна піша хода до міського парку "Пам'ять", де панахиду відправив отець Василій (ПЦУ). До пам'ятних знаків жертвам голодоморів були покладені квіти та запалені лампадки і свічки.
22 Листопада, 2019 р., 15:20
22.11.2019 року, відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації. На розгляд дорадчого органу було винесено  низку життєво важливих та відповідальних питань що стосуються захисту прав та інтересів дітей району зокрема: щодо доцільності призначення опікуна над малолітніми  дітьми, щодо  надання висновку до суду щодо доцільності позбавлення батьківських прав, щодо надання дозволу неповнолітньому на вчинення правочинів щодо підписання договору зі згоди батьків, щодо надання висновку до суду щодо доцільності позбавлення батьківських прав батьків, про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, щодо доцільності здійснення соціального супроводу сім’ї, яка перебуває в складних життєвих  обставинах.
22 Листопада, 2019 р., 10:33
21 листопада, в приміщенні Тульчинської районної державної адміністрації, начальником служби у справах дітей Вінницької обласної державної адміністрації Т.С. Дорош спільно з фахівцями служби у справах дітей Вінницької облдержадміністрації, було проведено кущову-супервізійну нараду з очільниками служб у справах дітей Тульчинської, Крижопільської, Ямпільської, Піщанської, Чечельницької, Гайсинської, Немирівської, Тростянецької, Томашпільської, Бершадської, Теплицької  районних державних адміністрації та Ладижинської міської ради.
22 Листопада, 2019 р., 09:56
Семінар із соціального страхування
21 Листопада, 2019 р., 15:24
21 листопада 2019 року в м. Тульчині відбулися районні заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи. Перший заступник голови райдержадміністрації Олег Боровський, заступник голови районної ради Надія Григорьєва, Тульчинський міський голова Валерій Весняний у колоні державних службовців, депутатів та посадовців місцевого самоврядування, громадських активістів, учнівської молоді поклали квіти до Стели пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих вінничан – учасників АТО (ООС).
21 Листопада, 2019 р., 07:43
Дорогі земляки, шановні друзі!