02 Грудня, 2019 р., 12:00
28 листопада 2019 року у спорткомплексі Тульчинської ДЮСШ пройшов другий тур чемпіонату Тульчинського району з футзалу.
02 Грудня, 2019 р., 09:54
Шановні працівники прокуратури району!
28 Листопада, 2019 р., 16:09
28 листопада 2019 року в конференц-залі Тульчинської  районної державної адміністрації відбулася  нарада –семінар з питань  роботи та обслуговування населення району Головним управлінням Держпродспоживслужби у Вінницькій області.
28 Листопада, 2019 р., 16:08
28 листопада 2019 року в Територіальному центрі соціального обслуговування Тульчинського району  (далі – терцентру)  під головуванням директора О.О.Дьоміної за фактом трагічної загибелі під час пожежі підопічної терцентру, жительки с. Бортники,  проведено нараду з питань пожежної та  електробезпеки, охорони праці. В засіданні наради прийняли участь начальник ДПРЧ -14 Танцюра М.О., завідувач сектору праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення райдержадміністрації Бакунчик М.І.,головний  спеціаліст сектору праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ткачук В.І.,  посадові особи та соціальні працівники, робітники терцентру.
27 Листопада, 2019 р., 11:57
26 листопада 2019 року в спорткомплексі Тульчинської ДЮСШ стартував 1V–й відкритий чемпіонат Тульчинського району з футзлу. На стар змагань, що все все більш набуває популярності вийшли 9 команд:
27 Листопада, 2019 р., 11:56
Після перемоги у третій лізі відкритого чемпіонату м. Вінниці, минулорічної перемоги у другій лізі та здобуття Кубка м. Вінниці тульчинський ФК «Патріот» піднявся у класі й стартував у першій лізі чемпіонату м. Вінниці.
27 Листопада, 2019 р., 08:27
У лютому 2020 року відбудеться нагородження переможців обласного конкурсу «Людина року» за досягнення у 2019 році. Метою конкурсу є виявлення видатних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти області та нагородження переможців за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній діяльності.
26 Листопада, 2019 р., 15:11
Крім того, вже рік, як діє закон про протидію та запобігання домашньому насильству, який визначив 16 категорій людей, щодо яких може чинитися таке насильство.