20 Листопада, 2019 р., 15:26
20.11.2019 року спеціалісти Тульчинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості провели інформаційний семінар із загальних питань зайнятості для спеціалістів Тульчинської районної державної адміністрації.
19 Листопада, 2019 р., 16:28
15 листопада 2019 року, офіційна тульчинська делегація на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації О.Боровським, заступником голови районної ради Н.Григорьєвою, взяла участь в обласних урочистостях з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.
19 Листопада, 2019 р., 14:58
Уже декілька років триває реформа децентралізації. Рішення Уряду щодо змін в організаційній структурі райдержадміністрацій, наслідком чого є зменшення чисельності працівників РДА, є об’єктивною вимогою. Тобто це вимоги часу, коли структури РДА повинні відповідати новим функціям і завданням.
18 Листопада, 2019 р., 14:36
17.11.2019 р.  команда СК " ГЕПАРД "  в складі 35 чоловік  взяла участь у Чемпіонаті Вінницької області з бойового самбо, який проходив у Вінниці. Учасниками змагань були близько 200 учасників з 14 спортивних клубів Вінницької області. До складу СК " ГЕПАРД " також потрапили спортсмени з клубу " Юний Десантник " с.Богданівка та клуб" " Ілья Муровець "с.Ляшівка . В загальному команда СК " ГЕПАРД "   здобула 28 нагород з них : 7 золотих 11 срібних 10 бронзових медалей. В командному заліку СК " ГЕПАРД "   стали абсолютними чемпіонами Вінницької області 2019 р. Здобувши два перших командних місця , серед дітей та дорослих. Тренерами з підготовки були  Віктор Лукіянчук , Віктор Коваль, Соляр Тетяна.
18 Листопада, 2019 р., 11:05
16 листопада   2019  року у спорткомплексі Тульчинської ДЮСШ відбулися зональні змагання Чемпіонату Вінницької області та першості територіальної організації  ВФСТ «Колос» з волейболу серед чоловічих аматорських команд сезону 2019 -2020 років.
17 Листопада, 2019 р., 09:15
Шановні працівники сільського господарства району!
17 Листопада, 2019 р., 09:15
Шановні студенти Тульчинщини!
16 Листопада, 2019 р., 09:58
Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку Тульчинщини!
15 Листопада, 2019 р., 16:12
5 років тому він цілував землю у Борисполі – повернувся з Російської Федерації. Тепер прагматично за формулою оцінює вартість гектара на Вінниччині. До нього прислухався Прем’єр-міністр Гройсман, а тепер він в області представляє інтереси Президента Володимира Зеленського.
15 Листопада, 2019 р., 15:07
13 листопада 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олега Боровського  відбулось засідання районної робочої групи з питань забезпечення детінізації економіки району. На засіданні розглянуто питання щодо забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення. Було вирішено провести роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарської діяльності району щодо дотримання трудового законодавства з питань легалізації зайнятості населення та заробітної плати.