16 Жовтня, 2019 р., 16:02
Учасники бойових дій мають право на першочергове відведення земельних ділянок для:
16 Жовтня, 2019 р., 09:57
Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016 року, з метою розвитку волонтерського руху, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 23 квітня до 1 травня 2020 року заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів. Бельгії, Люксембургу.
15 Жовтня, 2019 р., 16:54
11 жовтня поточного року відбулись  міська та районна звітно-виборні конференції організації ветеранів війни та праці.
15 Жовтня, 2019 р., 16:42
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»:  що потрібно знати про договір довічного утримання (догляду)?
15 Жовтня, 2019 р., 12:32
14 жовтня 2019 року в с. Маяки (Журавлівська сільська рада), в День захисника України та День Українського козацтва відбулося урочисте відкриття пам’яткого знаку борцям за волю України, учасникам Журавлівського повстання 1920 року. В цих заходах взяли участь голова районної державної адміністрації Віталій Чуба, Журавлівський сільський голова Олег Ліньов, ватажки і активісти місцевих козацьких громадських формувань, учасники АТО (ООС) і волонтери, жителі м. Тульчина, сіл Журавлівка і Маяки.
15 Жовтня, 2019 р., 11:53
14 жовтня 2019 року в Тульчинському РБК відбулися районні урочистості та тематична концертна програма з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва за участю народного депутата України Лариси Білозір, голови районної державної адміністрації Віталія Чуби, заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, Тульчинського міського голови об’єднаної територіальної громади Валерія Весняного.
15 Жовтня, 2019 р., 11:37
14 жовтня 2019 року в м. Тульчині, з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва відбулися урочистий мітинг і покладання квітів до Стели пам’яті Героїв Небесної Сотні та полеглих учасників АТО (ООС). Перед учасниками зібрання виступив голова районної державної адміністрації Віталій Чуба. Хвилиною скорботного мовчання всі вшанували світлу пам’ять полеглих героїв України.
15 Жовтня, 2019 р., 11:16
14 жовтня 2019 року, з нагоди Дня Українського козацтва та Дня захисника України відбулося вшанування Українського козацтва біля монументу «Велика сталь» і козацького хреста (с. Кинашів) за участю голови районної державної адміністрації Віталія Чуби, заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, представників громадських формувань Українського козацтва, ветеранів АТО (ООС), державних службовців органів виконавчої влади та місцевого самоврядування тощо.
11 Жовтня, 2019 р., 16:10
В рамках відзначення Дня захисника України  в Тульчинській центральній районній бібліотеці 10 жовтня 2019 року відбулася зустріч з учасниками АТО Васютою Русланом, Бешинським Денисом, Цвігуном Віталієм учнівської молоді ЗОШ № 1 І –ІІІ ступенів, які є користувачами  відділу обслуговування юнацтва.
11 Жовтня, 2019 р., 15:12
11.10.2019 року Тульчинською районної філією Вінницького ОЦЗ проведений  міні-ярмарок вакансій з представником  Тульчинської філії ТОВ «ФУД ДЕВЕЛОПМЕНТ», яку відвідали 25  безробітних.