11 Жовтня, 2019 р., 12:28
Напередодні свята Дня захисника України та Дня Українського козацтва голова Тульчинської районної державної адміністрації Віталій Чуба разом з керуючим справами виконавчого апарату районної ради Віталієм Вільчинським, начальником організаційного відділу апарату райдержадміністрації Валентиною Плаксій відвідали  військову частину А1424, де відбулося урочисте шикування військовослужбовців. З вітальним словом до військовослужбовців звернувся голова райдержадміністрації  Віталій Чуба та нагородив почесними грамотами особовий склад за сумлінну військову службу, зразкове виконання військового обов’язку та  з нагоди свята Дня захисника України та Дня Українського козацтва.
11 Жовтня, 2019 р., 10:16
10 жовтня поточного року працівники територіального центру соціального обслуговування  відвідали  одиноких громадян похилого віку в селах  Клебань, Богданівка,  Білоусівка.
11 Жовтня, 2019 р., 10:12
Шановні тульчинці, дорогі земляки!
11 Жовтня, 2019 р., 10:10
Шановні майстри образотворчого мистецтва району!
11 Жовтня, 2019 р., 10:04
Шановні працівники державної санітарно-епідеміологічної служби району!
11 Жовтня, 2019 р., 09:12
Соціально-економічне становище Тульчинського району за січень - серпень  2019 року
09 Жовтня, 2019 р., 16:18
09.10.2019 року в приміщенні Тульчинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся черговий семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України на тему : «Переваги військової служби за контрактом у Збройних Силах України».